TURKISH PHARMACEUTICAL TECHNOLOGY SCIENTISTS’ ASSOCIATION

Toplantılar

Kısa bilgi eklenecek…

Detaylar için tıklayınız

Üyelik

Kısa bilgi eklenecek…

Detaylar için tıklayınız

Duyurular

Kısa bilgi eklenecek…

Detaylar için tıklayınız

TÜFTAD Haberleri Dergisi

Kısa bilgi eklenecek…

Detaylar için tıklayınız

Prof. Dr. YASEMİN YAZAN

EMEKLİLİK ve TÖRENİ

Eczacılık Teknolojisi Bölümlerinin Değerli Öğretim Üyeleri ve Yardımcıları,

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı Başkanı ve Kozmetoloji Bilim Dalı Başkanı Öğretim Üyemiz "Prof.Dr. Yasemin Yazan" 09.09.2019 tarihi itibarıyla kendi isteği ile emekli olma kararı almıştır. Bu karar hepimizi çok derinden üzmektedir.

Hocamızın bu kararı doğrultusunda, Anadolu Üniversitesi Eczacılık Teknolojisi Bölümü tarafından, 20 Eylül 2019 tarihinde, Fakültemiz konferans salonunda emeklilik töreni düzenlenecektir. Tören 15:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olup, törenin ardından aynı gün akşam yemeği düzenlenecektir.

Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı’nın kurulması ve gelişmesinde büyük emeği geçen, bölümümüzün en temel taşı ve Fakültemizin bir önceki dekanı Prof. Dr. Yasemin Yazan Hocamızın emekliliği onuruna düzenlenecek olan törene katılımınız bizleri onurlandıracaktır. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sevgi ve saygılarımızla.

 

Bilgi için:

Doç.Dr. Gülay Büyükköroğlu    0.532.6338225

Doç.Dr. Evrim Yenilmez              0.532.5575409

The 8th BBBB International Conference on Pharmaceutical Sciences with a theme of "Innovations and Challenges in Drug Research and Development" will be held on 14-16 October, 2019  in Çeşme-İzmir, Turkey,  under the auspices of Turkish Pharmaceutical Technology Scientists’ Association (TÜFTAD). For more information please visit our conference website.