2012

2012

1 December 2012 Announcements About the Members (Awards and Achievements) 0

– Within the scope of “Aegean R&D and Technology Days” organized by Ege University, academic members of Gazi University, Faculty of Pharmacy, Department of Pharmaceutical Technologies (Prof. Dr. Nevin Çelebi, Prof. Dr. Füsun Acartürk, Prof. Dr. İlbeyi Ağabeyoğlu, Prof. Dr. Sevgi Takka, Prof. Dr. Zelihagül Değim, Prof. Dr. Tuncer Değim, Doç. Dr. Figen Tırnaksız) won the second prize with their patent titled “Extended Release Fluvastatin Tablet”  in the category of Registered Patent in “University Patents Contest” held at Atatürk Culture Center on 28-30 November 2012.

Değerli Üyemiz/Meslektaşımız,

İçinde bulunduğumuz bu zor ve kritik Covid-19 pandemi günlerinde ülkemizde de aşılama işlemi başlangıcında her yönüyle Covid-19 aşılarının tartışılacağı çevrimiçi toplantımıza katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

6 Mart 2021 13:00-17:00 saatleri arasında Zoom platformu üzerinden düzenlenecek olan “Covid-19 Aşıları: Formülasyon, Kalite, Etkililik, Güvenlilik ve Yerli Üretim” başlıklı toplantımıza üniversiteler, ilaç endüstrisi, TÜBİTAK MAM ve Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’ndan konuşmacılar katkıda bulunacaktır. Katılımcılardan gelecek sorular da her bir konuşmacıya iletilecek ve çevrimiçi tartışma düzenlenecektir.

Toplantıya kayıt işlemleri ile ilgili bilgiler ekli afişte yer almaktadır. Kayıt Formu için tıklayınız.

Çevrimiçi toplantımıza katılımınızı bekler, sağlıklı günler dileklerimle saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Nevin Çelebi
TÜFTAD Başkanı